Bitpanda Telegram grubu

Telegram-Security-Warning_TR.png

Not: Telegram grubumuzda şu anda resmi admin gibi davranan dolandırıcılar vardır. Sizinle asla iletişim kurmayacağız ya da direkt mesajlarınıza yanıt vermeyeceğiz. Bu yüzden, eğer kendini bir Bitpanda çalışanı olarak tanıtan birisi siz sohbeti başlatmadan size ulaşırsa lütfen temkinli olun. Bu nedenle, tüm resmi Bitpanda yöneticilerinin listesine bakın.

Kurallar ve bilgiler

  • Birbirinize karşı nazik davranın ve Bitpanda ile ilgili konular hakkında konuşun.
  • Diğer komisyoncuları, alım-satımcıları, ICO'ları, projeleri ve referans bağlantılarını desteklemek engellenme ile sonuçlanacaktır.
  • Sahte fiyatlar/fiyat grafiklerini göndermek engellenme ile sonuçlanacaktır.
  • Kişisel bilgiler ve belgeler göndermeyin
  • Bitpanda çalışanları sizinle asla direkt mesaj yoluyla  iletişim kurmayacaklar
  • Ücretsiz kripto para vermiyoruz
  • Destek soruları için, lütfen yardım masamızı okuyun

Not: Bu grupta sohbet etmeden önce, Bitpanda Topluluk botu tarafından kısa bir sorgulamayı bitirmelisiniz. Bu test, grubu dolandırıcılardan ve toplu postalardan (spam)  korumaya yardımcı olur. Bunu tamamladıktan sonra, tüm resmi Bitpanda Telegram gruplarında sohbet edebileceksiniz.

Resmi adminler

Telegram kullanıyorsanız, gerçek Bitpanda çalışanlarının kim olduğunu bilmeniz önemlidir.

Adlarının sağ tarafındaki gri renkli "admin” ifadesiyle resmi Bitpanda çalışanlarını tanıyabilirsiniz.

telegram_admin_EN.png

Bunu ayrıca, kullanıcı simgesine tıklayarak profili ya da "kullanıcı adı" (@clemens_bitpanda) kontrol edebilirsiniz.

telegram_handle_bio_EN.png

Şu anda resmi adminler:

  • Clemens | Bitpanda @clemens_bitpanda
  • Philipp | Bitpanda @philipp_bitpanda
  • Michael | Bitpanda @michael_bitpanda
  • Valentin | Bitpanda @valentin_bitpanda
  • Marc | Bitpanda @marc_bitpanda
  • Christian | Bitpanda @christian_bitpanda
  • Dennis | Bitpanda @dennis_bitpanda
  • Milan | Bitpanda @milan_bitpanda
  • Eva | Bitpanda @eva_bitpanda
  • Raphael | Bitpanda @raphael_bitpanda
  • Max | Bitpanda @max_bitpanda

Başka adminler de olabilir ancak bunlar destekten sorumlu değildirler.

Telegram'da dolandırıcılar nasıl tespit edilir

Telegram'da, eğer kullanıcı daha önce şikayet edilmişse, kullanıcının adının yanında "DOLANDIRICILIK" (SCAM) etiketini göreceksiniz:

scam_telegram.png

Not: Kullanıcı adı yanındaki "DOLANDIRICILIK" (SCAM) etiketi olmayan hesaplar henüz raporlanmamış olan dolandırıcı hesaplar olabilir.

Telegram’dahesapla ilgili destek sunmadığımızı unutmayın Aynı zamanda bunun için özel bir Bitpanda Destek veya Bitpanda Yardım Masası Telegram grubumuz yoktur. Bu tür bir hesap veya grup ile karşılaşırsanız, bu %100 dolandırıcıdır ve aşağıda gösterildiği gibi şikayet ederseniz çok seviniriz.

Telegram’da dolandırıcıları şikayet etme

Telegram'da dolandırıcıları şikayet etmek için, lütfen Telegram'ın entegre edilmiş "Dolandırıcılıkla mücadele"(Antiscam) şikayet özelliğini kullanın.

notoscam_telegram.png

"Dolandırıcılıkla mücadele" ile Telegram'da dolandırıcıları şikayet etmekiçin, lütfen aşağıdaki adımları izleyin:

Masaüstü Mobil
  1. Şikayet etmek istediğiniz mesajın üzerine sağ tıklayın
  2. Mesajı ,let butonuna tıklayın
  3. Antiscam’i (@notoscam) aratarak bir alıcı seçin
  4. Daha ayrıntılıolarak konuyu anlatmak için bir mesaj ekleyebilir, ardından gönder’e tıklayabilirsiniz

Resmi moderatörler

Adınızın sağ tarafında gri "Moderatör" ifadesiyle moderatörleri ayırt edebilirsiniz.

Moderatörler, yardım ederek ve soruları yanıtlayarak topluluğu desteklemektedir. Bu moderatörler resmi Bitpanda çalışanları değiller ancak yardımları ile bize destek olmak isteyen topluluğun aktif üyeleridir. Siz de bir moderatör olmak isterseniz, lütfen iletişim formumuz aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Toplulukta olabildiğince aktif olun ve soruları yanıtlayarak diğer üyelere yardımcı olun.

Şu anda resmi moderatörler:

  • Marcel | Pantos @marcel_pantos
  • Pele @IOTAGOD
  • Ixe Ygrek @IxeYgrek
  • Phil @p_h_i_l
  • Michael @deletespam
  • Tilman @tilpan
  • PickNick @Picknick81
  • ali @bertolomaeus
  • Bernhard @Der1Wolf

Resmi Telegram grupları

Not: Eğer henüz resmi olarak duyurulmamışlarsa, adminler yeni ürünler, ek coinler/tokenler veya kesin lansman tarihleri gibi şeyler hakkındayorum yapmayacaklardır.

Burada diğer Bitpanda kullanıcıları ile konuşabilirsiniz ve Bitpanda çalışanları ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz:

Duyurular

Bitpanda

Bitpanda Resmi (İngilizce)
Bitpanda Resmi (Almanca)
Bitpanda Resmi (Fransızca)
Bitpanda Resmi (Türkçe)

Bitpanda Pro

Bitpanda Pro Resmi (İngilizce)
Bitpanda Pro Resmi (Almanca)
Bitpanda Pro Resmi (Fransızca)

Pantos

Pantos Resmi (İngilizce)
Pantos hakkında sorularınız için, lütfen resmi İngilizce Pantos grubunu kullanın.
Pantos Resmi (Almanca)
Pantos hakkında sorularınız için, lütfen resmi Almanca Pantos grubunu kullanın.

BEST

BEST Resmi (İngilizce)
BEST Resmi (Almanca)
BEST Resmi (Fransızca)

Diğerleri

Bitpanda Tweet
Bitpanda AMA
Bu makale yardımcı oldu mu?
164 kişi içerisinden 105 kişi bunun yardımcı olduğunu düşündü
Daha fazla sorunuz mu var? Talepte bulunun
Share on Telegram
Auf Telegram teilen
Partager sur Telegram
Compártelo en Telegram
Telegram’da paylaşın
Condividi su Telegram
Üste dön

Yorumlar

0 yorum

Makale yorumlara kapalı.

Bu bölümdeki makaleler