Bitpanda Telegram grubu

Telegram-Security-Warning_TR.png

Not: Resmi yöneticiler olarak Telegram grubumuz gibi davranan dolandırıcılar vardır.  Doğrudan mesajlar ile sizinle asla iletişim kurmayacağız veya yanıtlamayacağız. Bu sebeple, lütfen eğer kendini bir Bitpanda personeli olarak tanıtan birisi siz sohbeti başlatmadan size ulaşırsa lütfen temkinli olun. Bu sebeple, tüm resmi Bitpanda yöneticilerinin listesine bakın.

Kurallar ve bilgiler

  • Birbirinize karşı nazik davranın ve Bitpanda ile ilgili konular hakkında konuşun.
  • Diğer komisyoncuları, alım-satımcıları, ICO'ları, projeleri ve referans bağlantılarını desteklemek engellenme ile sonuçlanacaktır.
  • Sahte fiyatlar/fiyat grafiklerini göndermek engellenme ile sonuçlanacaktır.
  • Kişisel bilgiler ve belgeler göndermeyin
  • Bitpanda çalışanları sizinle asla doğrudan mesaj ile iletişim kurmayacaklardır
  • Kripto paraları hibe etmemekteyiz
  • Destek soruları için, lütfen yardım masası bölümümüzü okuyun

Not: Bu grupta sohbet etmeden önce, Bitpanda Topluluk robotu tarafından kısa bir sorgulamayı bitirmelisiniz. Bu sorgulama dolandırıcılar ve toplu postalardan grubu koruyacaktır. Bunu tamamladıktan sonra, tüm Bitpanda Telegram gruplarında sohbet edebileceksiniz.

Resmi yöneticiler

Telegram kullanıyorsanız, gerçek Bitpanda çalışanlarının kim olduğunu bilmeniz önemlidir.

Adlarına sağ tarafta gri renkli "admin” ifadesiyle resmi Bitpanda çalışanlarını tanıyabilirsiniz.

telegram_admin_EN.png

Bunu ayrıca kullanıcı simgesine tıklayarak "işleyiciyi" (@clemens_bitpanda) kontrol edebilirsiniz.

telegram_handle_bio_EN.png

Güncel resmi yöneticiler:

  • Clemens | Bitpanda @clemens_bitpanda
  • Philipp | Bitpanda @philipp_bitpanda
  • Michael | Bitpanda @michael_bitpanda
  • Valentin | Bitpanda @valentin_bitpanda
  • Marc | Bitpanda @marc_bitpanda
  • Christian | Bitpanda @christian_bitpanda
  • Dennis | Bitpanda @dennis_bitpanda
  • Milan | Bitpanda @milan_bitpanda
  • Eva | Bitpanda @eva_bitpanda
  • Raphael | Bitpanda @raphael_bitpanda
  • Terry | Bitpanda @terry_bitpanda
  • Max | Bitpanda @max_bitpanda

Başka yöneticiler de olabilir ancak bunlar destek yetkisine sahip değildirler.

Telegram'da dolandırıcılar nasıl tespit edilir

Telegram'da, bu kullanıcı bunu henüz raporlamamışsa kullanıcı adının yanındaki "DOLANDIRICILIK" (SCAM) etiketini göreceksiniz:

scam_telegram.png

Not: Kullanıcı adı yanındaki "DOLANDIRICILIK" (SCAM) etiketi olmayan hesaplar henüz raporlanmamış olan dolandırıcı hesaplar olabilir.

Unutmayın ki, Telegram üzerinde hesaplarla ilgili destek sunmamaktayız. Aynı zamanda bunun için atanmış Bitpanda Destek veya Bitpanda Yardım Masası Telegram grubumuz yoktur. Bu tür bir hesap veya grup ile karşılaşırsanız, bu %100 dolandırıcıdır ve aşağıda gösterildiği gibi rapor etmenizi takdirle karşılarız.

Telegram üzerindeki dolandırıcıları raporlama

Telegram'da dolandırıcıları raporlamak için, lütfen Telegram'ın entegre edilmiş "Dolandırıcılıkla mücadele" rapor fonksiyonunu kullanın.

notoscam_telegram.png

"Dolandırıcılıkla mücadele" ile Telegram'da dolandırıcıları raporlamak için, lütfen aşağıdaki adımları izleyin:

Masaüstü Mobil
  1. Rapor etmek istediğiniz mesaj üzerine sağ tıklayın
  2. Mesajı İlet'e tıklayın
  3. Dolandırıcılıkla mücadele (@notoscam) için arama ile bir alıcı seçin
  4. Daha fazla detaylı olarak konuyu tanımlamak için bir mesaj ekleyebilir, ardından göndere tıklayabilirsiniz

Resmi moderatörler

Adınızın sağ tarafında gri "Moderatör" ifadesi le moderatörleri tanıyabilirsiniz.

Moderatörler, yardım temin edip ve soruları yanıtlayarak topluluğu desteklemektedir. Bunlar resmi Bitpanda çalışanları değildir ancak bize yardımları ile destek vermek isteyen topluluğun aktif üyeleridir. Siz de bir moderatör olmak isterseniz, lütfen iletişim formumuz üzerinden bizimle iletişime geçin. Soruları yanıtlayarak diğer üyelere yardım etmede ve toplulukta olabildiğince aktif olun.

Güncel resmi moderatörler:

  • Marcel | Pantos @marcel_pantos
  • Pele @IOTAGOD
  • Ixe Ygrek @IxeYgrek
  • Phil @p_h_i_l
  • Michael @deletespam
  • Tilman @tilpan
  • PickNick @Picknick81
  • ali @bertolomaeus
  • D J @DouglasJohnson

Resmi Telegram grupları

Not: Lütfen dikkate alınız, bunlar henüz resmi olarak duyurulmamışlarsa, yeni ürünler, ilave coinler/tokenler veya kesin duyuru tarihleri gibi şeyler üzerine yorum yapmayacaklardır.

Burada diğer Bitpanda kullanıcıları ile konuşabilirsiniz ve Bitpanda çalışanları ile doğrudan iletişiminiz olabilir:

Duyurular

Bitpanda

Bitpanda Resmi (İngilizce)
Bitpanda Resmi (Almanca)
Bitpanda Resmi (Fransızca)

Bitpanda Pro

Bitpanda Pro Resmi (İngilizce)
Bitpanda Pro Resmi (Almanca)
Bitpanda Pro Resmi (Fransızca)

Pantos

Pantos Resmi (İngilizce)
Pantos hakkında sorularınız için, lütfen resmi İngilizce Pantos grubunu kullanın.
Pantos Resmi (Almanca)
Pantos hakkında sorularınız için, lütfen resmi Almanca Pantos grubunu kullanın.

BEST

BEST Resmi (İngilizce)
BEST Resmi (Almanca)
BEST Resmi (Fransızca)
Bu makale yardımcı oldu mu?
144 kişi içerisinden 94 kişi bunun yardımcı olduğunu düşündü
Daha fazla sorunuz mu var? Talepte bulunun
Share on Telegram
Auf Telegram teilen
Partager sur Telegram
Compártelo en Telegram
Telegram’da paylaşın
Üste dön

Yorumlar

0 yorum

Makale yorumlara kapalı.

Bu bölümdeki makaleler